Skontaktuj się z nami! mail: sklep@gastropolska.pl telefon: 662 049 102

Zmywalnia i higiena

Jednym z najważniejszych elementów każdej kuchni jest sekcja zmywalni - miejsce na zapleczu kuchennym, w którym utrzymywane w czystości są naczynia i zastawa stołowa. Według wielu to podstawa każdej kuchni - nawet najlepszy piec konwekcyjny czy urządzenia do obróbki cieplnej nie mogą być wystarczającą bazą dla działania lokalu gastronomicznego, gdyż najważniejsze w odbiorze dania i lokalu jest to, w jakim stanie jest porcelana i szkło oraz garnki czy patelnie, na których przygotowywane są potrawy.

Oferujemy Państwu wyjątkowe zmywarki włoskiej firmy ATA - są to wysokiej jakości urządzenia, które wykonano z zachowaniem szczególnie rygorystycznych norm jakościowych - nie od dziś wiadomo, że urządzenia gastronomiczne włoskiej produkcji to najwyższa klasa światowa.

Zmywarki gastronomiczne

Zmywarki we współczesnej gastronomii pozwalają na bardzo szybkie i dokładne mycie, jednocześnie wyparzając to, co znajduje się w komorze, żeby pozbyć się bakterii i zachować najwyższe standardy mycia. Kiedyś zmywarkawyparzarka to były dwa osobne urządzenia - dziś, dzięki postępowi technologicznemu, zmywarki gastronomiczne posiadają funkcjonalność ich obu i doskonale sprawdzają się do utrzymywania wysokich standardów czystości.

Oczywiście, zmywarka zmywarce nierówna, jest to element, na którym nie powinno się oszczędzać i lepiej kupić zaufaną, uznaną markę, taką jak oferowana przez nas ATA, by upewnić się, że zaopatrujemy się w najwyższej klasy sprzęt.

W ofercie posiadamy także dwa modele zmywarek kapturowych, które idealnie nadają się do mycia i wyparzania większych naczyń - garnków, pojemników i tac GN itp.

Cykl pracy zmywarek waha się w zakresie od raptem 60 sekund do 150 sekund, zależnie od modelu, więc są to bardzo szybko działające urządzenia, zmniejszające ilość przerw i maksymalizujące proces mycia. Do naszych zmywarek posiadamy również specjalnie przygotowane stoły, więc pozwala to na jeszcze lepszą kontrolę nad pracą.

Higiena w gastronomii

W ofercie sklepu gastropolska.pl znajdą Państwo również akcesoria służące utrzymywaniu higieny w mniej oczywisty sposób - poprzez kontrolę jakości parametrów wody za sprawą instalacji zmiękczacza do wody, oraz montaż lampy owadobójczej spełniającej wymagania i normy BHP. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl