Skontaktuj się z nami! mail: sklep@gastropolska.pl telefon: 662 049 102
Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu zamówienia w Gastropolska.pl - Najtańsze wyposażenie gastronomii! otrzymujemy potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Jest to podstawą do realizacji zamówień. Uprzejmie informujemy, że zamówienia niepotwierdzone mogą nie być zrealizowane, dlatego niezbędne jest potwierdzenie zamówień drogą mailową - zostaną o to Państwo poproszeni automatycznie.

Czas realizacji zamówienia zależy od kilku rzeczy - przede wszystkim od wyboru sposobu płatności - przy płatności za pobraniem, towar wysyłamy tego samego dnia roboczego, jeśli zamówienie złożone zostanie do godziny 12:00. W przeciwnym razie, wysyłka może odbyć się następnego dnia roboczego. Przedpłata z użyciem funkcji płatności natychmiastowych także pozwala na wysyłkę tego samego dnia roboczego z zachowaniem tych samych zasad, co w przypadku pobrania, pod warunkiem dokończenia procesu płatności.

Inaczej jest w przypadku przedpłaty na fakturę pro-forma. Wysyłka odbywa się wówczas dopiero po odnotowaniu wpłaty na nasze konto z zachowaniem reguły wpływu przed godziną 12:00.

Po wysyłce, kurier ma 48h na dostarczenie zamówienia - przeważnie dostawa odbywa się już następnego dnia roboczego po wysyłce, jednak nie odpowiadamy za opóźnienia firm kurierskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl