Skontaktuj się z nami! mail: sklep@gastropolska.pl telefon: 662 049 102

Profesjonalne piece do kuchni

Sercem każdej kuchni jest profesjonalny piec gastronomiczny, dlatego zakładając swój lokal zbiorowego żywienia, należy pamiętać o wyborze jak najlepszego i dopasowanego do potrzeb danego miejsca urządzenia. Wybór pieca kuchennego jest bardzo ważnym momentem planowania biznesu gastronomicznego. Produkty oferowane przez sklep gastropolska.pl to przegląd pieców konwekcyjno-parowychpieców do pizzy.

Piece konwekcyjno-parowe

Działają one na zasadzie kontrolowanego zaparowania komory. Dzięki zastosowaniu gorącej pary, żywność przygotowywana jest w sposób najzdrowszy i pozwalający uzyskać niesamowite efekty. Warzywa będą chrupkie i doskonale przygotowane, a mięsa soczyste i odpowiednio wypieczone. W piecu konwekcyjno-parowym można przygotowywać rozmaite rodzaje dań - nawet ciasta, desery i sosy!

Piece do pizzy

Wysokiej jakości urządzenia do pieczenia tradycyjnej włoskiej pizzy marki PIZZA GROUP to najlepszy możliwy wybór dla pizzerii! Nasze piece do pizzy produkowane są we Włoszech, więc można się po nich spodziewać wysokiej jakości wykonania oraz bezprecedensowego działania - i tak też jest w istocie.

Jeśli nie wiesz, który piec będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego biznesu, zapraszamy do kontaktu - razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl